Arama

Siteye üyelik ücretli mi?

Mikrop Gramofon’a üye olmak ücretsizdir. Üye olarak duyurulardan ve kampanya haberlerimizden haberdar olabilir ve hizmetlerimizden daha iyi yararlanabilirsiniz.

Sipariş verebilmem için üye olmam gerekiyor mu?

Sipariş verebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üyelik ücretsizdir.

Nerelere gönderim yapılmaktadir?

Mikrop Gramofon tüm Türkiye'ye gönderim yapmaktadir. KKTC ve yurtdışına gönderim kisa bir sure sonra uygulamaya konulacaktir.

Hangi yollarla ödeme yapabilirim?

Ödemelerinizi kredi kartı ya da banka havalesi yoluyla yapabilirsiniz.
Diğer ödeme yöntemleri kabul edilmemektedir.
Havale ile yapılan ödemelerle ilgili bilgiler:

 • Toplam tutarı 5,00 TL'nin altındaki siparişlerde havale/eft ile ödeme kabul edilmemektedir. Bu siparişlerinizde sadece kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.
 • Havale/EFT ile ödeme yaparken, açıklama alanına sipariş numarası ve sipariş verenin ad-soyad bilgilerini yazmalısınız.
 • Havale/EFT ile ödeme yapmayı tercih ederek verdiğiniz siparişlerinizde, siparişinizi tamamlamanızın ardından önce sipariş talebinizin bize ulaştığına dair bir e-posta, ödemeniz bize ulaştığında ise siparişinizin işleme konulduğuna dair bir e-posta size gönderilecektir.
 • Havale/EFT ile ödeme yapmayı tercih ettiğiniz siparişlerinizin işleme alındığı tarih siparişin verildiği tarih değil, havale/eft'nin hesabımıza ulaştığını tarihtir.
 • 1 hafta içerisinde ödemesi elimize ulaşmayan siparişler iptal edilmektedir.


 • Havale/EFT yapacağınız banka hesap numarası:
  Mikrop Gramofon

  Garanti Bankası Acıbadem Şubesi
  Hesap No :6299111

  Bankanın havale gönderim masrafı talep etmesi durumunda, bu masraf müşteriye aittir.

  Siparişim ne kadar sürede elime ulaşır?

  Mikrop Gramofon’dan verdiğiniz siparişleriniz normal şartlarda, işleme alındığı tarihten itibaren, sevkiyat adresi

 • İstanbul ve İstanbul'a 600 km mesafe içerisindeki şehirlere 1-4 iş günü,
 • Diğer tüm şehirlere ise 2-5 iş günü

 • içerisinde ulaştırılır.

  Siparişlerin işleme alındığı tarih siparişin verildiği tarih değil, kredi kartından tahsilatın yapıldığı ya da havalenin hesabımıza ulaştığı tarihtir.
  Mikrop Gramofon satışa sunduğu ürünlerin tamamı için stok tutmadığından sipariş edilen ürünlerin tamamının temininden sorumlu değildir. Tamamı ya da bir kısmı temin edilemeyen siparişlerde durum müşteriye bildirilir ve uygun seçenekler sunulur.
  Sipariş vermiş olduğunuz ürün stokta bulunmuyorsa , size bir e-posta ile ayrıntılı bilgi verilecektir ve ürününüzün ne zaman size teslim edilebileceği bildirilecektir.

  Siparişlerimi nasıl teslim alacağım?

  Siparişleriniz belirtmiş olduğunuz "Teslimat Adresine" çalıştığımız sevkiyat firması tarafından getirilecektir.
  Teslimat sırasında paketinizin sağlam, açılmamış olduğunu kontrol etmeyi unutmayınız.
  Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit ettiğiniz paketleri kabul etmeyip, kargo firması elemanına tutanak tutturunuz. Daha sonra, tutanağı 0216 326 3920’den Mikrop Gramofon’a fakslayıp, durumu info@mikropgramofon.com adresine bir e-posta aracılığıyla bildiriniz. Mikrop Gramofon sipariş ile ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır.
  Teslimat sırasında kimlik bilgileriniz sevkiyat firması elemanlarınca bir "Teslimat Formuna" yazılır ve imzalanır.

  Sevkiyat firması siparişimin gönderileceği adreste kimseyi bulamazsa ne olacak?

  Sevkiyat firması teslimat adresinde kimseyi bulamazsa irtibata geçilebilecek telefon ve adres bilgileri bulunan bir haber kağıdını kapınıza bırakacaktır. Belirtilen telefon numarasını arayarak verdiğiniz adreste bulunduğunuz bir zaman dilimi için siparişinizin tekrar getirilmesini talep edebilir ya da bizzat kendiniz gidip sevkiyat firmasının ilgili şubesinden siparişinizi teslim alabilirsiniz.

  Ürün fiyatlarına KDV dahil midir?

  Mikrop Gramofon'da satılmakta olan tüm ürünlere KDV dahildir.

  Fatura gönderiyor musunuz?

  "Sevk İrsaliyesi" ve "Fatura" ile birlikte belirttiğiniz adrese gönderilecektir. Tercihinize göre faturanızın gönderileceği adres siparişinizin gönderileceği adresten farklı olabilir (ör: hediye siparişlerinde), bu durumda sipariş "Sevk İrsaliyesi" ile birlikte teslimat adresine, faturanız ise belirttiğiniz fatura gönderim adresine gönderilecektir.

  Ne kadar sevkiyat ücreti ödemem gerekiyor?

  Toplam ürün tutarı 175,00 TL ve üzerindeki siparişlerde kargo ücreti alınmamaktadır.
  Toplam ürün tutarı 175,00 TL'nin altındaki siparişler için;
  Kargo tüm Türkiye için 7,50 TL dir.
  Ve alışveriş tutarına dahil değildir ayrıca eklenecektir.

  Hediye nasıl gönderebilirim?

  Siparişinizi verirken "Teslimat Adresi"ne hediyenizin gönderilmesini istediğiniz kişinin ad-soyadını ve adresini, "Fatura Adresi"ne ise kendi ad-soyadınızı ve adresinizi yazdığınızda siparişiniz hediye etmek istediğiniz kişiye, faturası ise size gönderilecektir. Dilerseniz siparişlerinizde hediye paketi yaptırabilir, iletmek istediğiniz özel notlarınızı ekleyebilirsiniz, bu konu için info@mikropgramofon.com‘a bir mail göndermeniz yeterli olacak ve hediye paketiniz olmasını istediğiniz şekilde hazırlanacaktır. Mikrop Gramofon bunun için sizden extra bir ücret talep etmemektedir.

  İade İşlemi

  Satın aldığınız ürünleri kullanmadan, tahrip etmeden ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan teslim tarihinden itibaren 7 günlük süre içerisinde nedenini belirterek iade edebilirsiniz.
  İade, orjinal ambalaj ile yapılmalıdır.
  Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmez.
  Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma gibi durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile geri iade edilmemesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.
  Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

  Kredi kartı bilgilerimin güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?

  Mikrop Gramofon'dan vermiş olduğunuz siparişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde Mikrop Gramofon bünyesinde tutulmamaktadır.
  Siparişiniz esnasında vermiş olduğunuz kredi kartı bilgileri 128 bit SSL sistemiyle şifrelenip kredi kartınızdan provizyon alınacak olan Garanti Bankası'na iletilmekte ve verdiğiniz bilgiler yalnızca Garanti Bankası'nın kredi kartları ödeme sistemi tarafından işlem görmektedir.

  CVC2 nedir?

  Kredi kartınızın arka yüzünde yazan üç haneli güvenlik numarasıdır. 16 haneli kredi kartı numaranıza ek olarak çalıntı ve sahte kredi kart numaralarıyla alışveriş işlemlerine karşı geliştirilmiş bir güvenlik önlemidir.

  Mikrop Gramofon kimlerle çalışıyor?

  Yazılım: Kalmera Net
  Hosting: DorukNet
  Sevkiyat: MNG Kargo
  Ödeme İşlemleri: Garanti Bankası SanalPos Sistemleri
  Güvenlik: Doruk Net

  Mikrop Gramofon’a nasıl reklam verebilirim?

  Mikrop Gramofon ile bir reklam çalışması yapmak ya da reklam fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız info@mikropgramofon.com adresine e-posta göndermeniz yeterli olacaktır. Sizinle en kısa süre içerisinde temas kurulacaktır.

  GİZLİLİK İLKESİ

  Mikrop Gramofon'a üye olurken ve sipariş verirken belirttiğiniz kişisel bilgileriniz olan ad-soyad, e-posta adresi, posta adresi, kredi kartı bilgileri, sipariş bilgileriniz kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez.
  Mikrop Gramofon'dan vermiş olduğunuz siparişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde Mikrop Gramofon bünyesinde tutulmamaktadır.

  Siparişiniz esnasında vermiş olduğunuz kredi kartı bilgileri 128 bit SSL sistemiyle şifrelenip kredi kartınızdan provizyon alınacak olan Garanti Bankası'na iletilmekte ve verdiğiniz bilgiler yalnızca Garanti Bankası'nın kredi kartları ödeme sistemi tarafından işlem görmektedir.
  Üye olurken verdiğiniz tüm bilgileri sadece siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgileri değiştirmesi mümkün değildir.
  İstediğiniz zaman info@mikropgramofon.com adresine üyelikten ayrılmak istediğinizi belirten bir e-posta gönderirseniz üyelik kaydınız silinecektir.

  Kullanıcı Girişi
  - Yeni Üye Ol
  - Şifremi Unuttum
  Beni Hatırla
     
  Gizlilik İlkesi & Yardım
  Mikrop Gramofon
  Akçaağaç Sokak No:1/1A Acıbadem/İstanbul
  Tel : +90 216 545 0386
  GSM : +90 532 343 9328
  Fax : +90 216 326 3920
  Email : info@mikropgramofon.com

  (C) Tüm Hakları saklıdır. 2005, Mikrop Gramofon
  Designed by Kalmera.net
  Trusted SSL Certificate