CD|HOPARLÖR|INT AMP|MEDIA PLAYER|PAKET|PHONOSTAGE|POW AMP|PRE AMP
Arama
Soundcast VG1 Taşınabilir Ses Sistemi
Kategori HOPARLÖR
Tanıtımlar Hareket halindeyken müzik size eşlik etsin ister misiniz? Sadece taşınabilir değil aynı zamanda dayanıklı, su geçirmez ve sınıfının da en iyisi olan Soundcast VG1 ile istediğiniz her yerde müziği en kaliteli şekilde dinleyebilirsiniz.

Yürüyüşte, yolculukta, havuzda, açık hava aktivitelerinde, kayak kayarken, kumsalda, kampta, dilediğiniz her yerde müziği en kaliteli şekilde dinlemenizi sağlayan Soundcast VG1, hoparlörden ziyade bir yaşam tarzı arkadaşı!..

Soundcast VG1, kolay kurulumu, berrak ve güçlü sesiyle akıllı telefonunuz ile Blutooth bağlantısı ya da 3,5 mm'lik mini jak ile ses aktarımı yapmanıza izin veriyor.

Taşınabilir bir hoparlörden asla beklemeyeceğiniz kalitede bir ses sunan bu küçük dev cihaz aynı zamanda oldukça dayanıklı... Kazara düşmelere karşı sağlam kauçuk bir koruma kılıfı olan Soundcast VG1, 1 metrelik su altına da dalabiliyor.

Güçlü pil ömrü sayesinde 7 saatten fazla süreyle kaliteli ses üretimi sağlayan cihaza, Siri'yle komut verebilir, konferans görüşmelerinizi yapabileceğiniz bir hoparlör olarak da kullanabilirsiniz.

80 Hz – 20Khz frekans aralığında ses üreten, 453 gram ağırlığındaki Soundcast VG1, hayatınızın her anını müzikle dolduruyor!..
Format 1 Hoparlör
Yorumlarınız
Yorum yazmak için lütfen üye olun
Fiyatı 960,00 TL (KDV Dahil)
 
Lütfen Kullanıcı Girişi Yapınız
Kullanıcı Girişi
- Yeni Üye Ol
- Şifremi Unuttum
Beni Hatırla
   
Gizlilik İlkesi & Yardım
Mikrop Gramofon
Akçaağaç Sokak No:1/1A Acıbadem/İstanbul
Tel : +90 216 545 0386
GSM : +90 532 343 9328
Fax : +90 216 326 3920
Email : info@mikropgramofon.com

(C) Tüm Hakları saklıdır. 2005, Mikrop Gramofon
Designed by Kalmera.net
Trusted SSL Certificate