CD|HOPARLÖR|INT AMP|KULAKLIK|PAKET|PHONOSTAGE|POW AMP|PRE AMP
Arama
iFi Audio Retro 50
Kategori PAKET
Tanıtımlar Yaş, cinsiyet veya teknoloji gözetmeden müzik seven herkesi kucaklamayı amaç edinen iFi Audio Retro 50 “hepsi bir arada olan” bir lambalı stereo müzik sistemi.

Bluetooth aptx’ten yüksek çözünürlüklü dijitale hatta pikaba kadar her cihaz ile bağlantı imkanı sunan Stereo 50 şaşırtıcı ses kalitesi ile dikkat çekiyor.

Müzik uygulamanızı açarak; ister kendi müzik arşivinizden isterseniz Spotify ya da Tidal’dan dinlemek istediğiniz müziği seçip play tuşuna basarak müziğin keyfine varabilirsiniz.

Yüksek çözünürlüklü ses (DSD512, PCM768kHz, 2xDXD), USB, koaksiyel ya da optik aktarım desteği sunan, klasik lamba teknolojisi ile en son dijital teknolojiyi birleştirme konusunda kendini kanıtlayan iFi Audio Retro 50; 4xEL84X ve 2xECF82 lambalara ve şaşırtıcı derecede gelişmiş devre sistemiyle en iyi klasik amplifikatörlerin DNA'sına sahip.

Ağırlıklı olarak A sınıfı devre üzerinde 25W+25W çıkışı ile şaşırtıcı derecede gerçekçi bir sahne sunan Stereo 50, dışarıdan klasik, retro bir stile sahip olsa da içinde en son teknolojiyi barındırıyor.

Tüm ses formatları en üst kalitede çalma özelliğine sahip olan Stereo 50:
- 16/44kHz ile 32/768 kHz aralığında PCM
- Octa-DSD512 (22.6/24.6 MHz) seviyesine kadar DSD
- 2x’ten 768 kHz’e kadar DXD formatında ses veriyor.

Sadece ileri seviyede gelişmiş format ve örnekleme oranlarıyla değil, kullanılan filtrelerle de mümkün olan en analog ve gerçekçi ses aktarımını sağlayan cihaz; PCM için “Minimum Phase” ve DXD/DSD için “Bit-Perfect” filtreleri maksimum dinleme keyfini garantiliyor. Bu filtrelerle standart dijital müzikte bulunan metalik ses yapısını ortadan kaldırarak pürüzsüz ve organik bir tonalite yaratıyor.

Kulaklık kullanmayı seviyorsanız; 3.5 mm ve 6.3 mm kulaklık girişlerinden hassasiyet ayarlarını yapılarak, yüksek hassasiyetli kulak içi monitörlerle ve düşük hassasiyetli kulak üzeri kulaklıklara da kusursuz bir uyumla çalışabiliyor.

iFi’ın ünlü 3D Holographic for Headphones® ve XBass® teknolojilerini de barındıran cihaz:

* 3D Holographic for Headphones® teknolojisi saf analog sinyal işleme özelliğiyle kulaklıklar için geniş ve hacimsel olarak doğru ses sahnesi oluşturarak ses alanını başın gerisine taşımak yoluyla dinleme keyfini artıyor.

* XBass® teknolojisi ise mükemmel bir bas sunarak, bas tepkisini dinamik olarak düzeltip insan kulağına tam uyumlu hale getiriyor.

iFi’ın iPhono pikap amplifikatörü ise; şimdiden modern bir klasik olarak tanınırken, pikap sahnesi de bu başarıyı yinelemek için tasarlanmış. 38-62 dB aralığında ayarlanabilir, ultra-geniş kazançlı MM/MC özelliğine sahip, ton kontrol sistemi klasik ekolayzır teknolojisine dayanıyor. Hassas ton kontrol ayarının sahip olduğu 6 farklı EQ eğrisi ile her türlü stereofonik plak desteklenebiliyor. En yaygın RIAA’den EMI ve Decca’ya, geniş iPhono kullanıcı kitlesinin de onaylayacağı gibi, bir kez ayar yapıldıktan sonra her plak büyülü bir hale bürünüyor. Üstün dinamik yapısı ve çözünürlüğü ile Stereo 50 büyük pikap liginde rahatlıkla harika bir oyuncu olarak yer alıyor.

En yüksek kaliteye sahip uzaktan kumandalı dijital ses seviyesi kontrolleriyle en hassas ses sinyallerini bile duymanızı sağlayan cihazda kritik olan analog ses seviye kontrolü için ise Japon Alps motorize voltmetre kullanılmış.

Kendinden 4 kat daha pahalı ses cihazlarında bile bulunmayan ses kalitesi ile iFi Audio Retro 50 belki de tam aradığınız cihaz olabilir.
Format 1 Paket
Yorumlarınız
Yorum yazmak için lütfen üye olun
Fiyatı 11.165,00 TL (KDV Dahil)
 
Lütfen Kullanıcı Girişi Yapınız
Kullanıcı Girişi
- Yeni Üye Ol
- Şifremi Unuttum
Beni Hatırla
   
Gizlilik İlkesi & Yardım
Mikrop Gramofon
Akçaağaç Sokak No:1/1A Acıbadem/İstanbul
Tel : +90 216 545 0386
GSM : +90 532 343 9328
Fax : +90 216 326 3920
Email : info@mikropgramofon.com

(C) Tüm Hakları saklıdır. 2005, Mikrop Gramofon
Designed by Kalmera.net
Trusted SSL Certificate